НАЙВАГОМІШІ СПОРТИВНІ ЗДОБУТКИ ОСТАННЬОГО МІСЯЦЯ

Черкаські спортсмени продовжують посилено працювати на змаганнях різних рівнів. Хочу познайомити вас із деякими останніми найвагомішими здобутками черкасців.
Тріумф черкаського фітнесу
Днями з Ужгороду повернулися черкаські фітнесисти. Там збірна нашої області взяла участь у Кубку України з бодібілдингу, класичному бодібілдингу, бидіфітнесу і фітнесу. У категорії «фітнес» черкасці традиційно боролися за нагороди зі спортсменами з Миколаївської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської і Харківської областей. Із розіграних шести комплектів нагород черкасці здобули 5 золотих, 4 срібних і 3 бронзові медалі.
Володарями Кубку України стали Оксана Оробець, вихованка КДЮСШ «Вулкан» вперше виступала в категорії «дорослі» (понад 163 см); Олексій Горішний (дорослі чоловіки), Галина Підгайна (молодь 14-16 років), Олександра Дячук (юніори 11-13 років), Дарія Ковтун (діти 8-10 років).

Антоніна оробець
                                                                             На фото: Оксана Оробець

Підготували чемпіонів і призерів Кубку тренери Антоніна Оробець, Наталія Іванова, Олексій Горішний і, до речі, вперше як тренер виступив Максим Оробець.
Саме наші спортсмени за місяць будуть представляти збірну України з фітнесу на чемпіонаті Європи (Донецьк, Братислава) і восени на чемпіонаті й Кубку світу (Естонія, Туреччина і Бразилія).
Тренер в’ячеслав Василенко

На фото: Олексій Горішний
Черкасець – чемпіон світу зі самбо
Студент Інституту фізичної культури, спорту та здоров’я Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького В’ячеслав Василенко у категорії до 62 кг став чемпіоном світу. Чемпіонат світу минулого тижня у столиці зібрав представників 22 країн.
Вирішальною стала зустріч з одним із претендентів на золото дагестанським спортсменом, якого В’ячеслав здолав за балами. У фінальній сутичці завдяки розумній тактиці й потужним кидкам черкасець впевнено переміг грузина. Тренер чемпіона – заслужений тренер України Володимир Римар.
Вдалими були здобутки наших земляків і на чемпіонаті України у Львові. Срібло чемпіонату у ваговій категорії до 52 кг дісталося Дмитру Єрмоленку, а в категорії до 100 кг – третім став Андрій Романов.
Черкаські кікбоксери відстояли честь України
З Польщі повернулися черкаські кікбоксери, які у матчевій зустрічі Польща–Україна відстоювали честь нашої держави. З рахунком 2:3 перемогу здобули українці. Із п’яти поєдинків у трьох протистояннях боролися саме черкасці. Так, у категорії до 67 кг. нокаутом у третьому раунді впевнено переміг «вулкановець» Давид Агаханов. За очками кращим також став Ігор Приходько у категорії до 81 кг. У надважкому й рівному поєдинку у категорії «супертяж» Іван Ткаченко, на жаль, поступився триразовому володарю Кубка світу.
Чотири медалі із чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства – за черкасцями
Достойні результати на чемпіонаті світу із військово-спортивного багатоборства показали вихованці комплексно дитячо-юнацької спортивної школи «Вулкан». Федерація цього виду спорту створена менше року, проте черкасці вже достойно показують свої вміння. Срібну нагороду приміряв Віталій Мельник, а бронзову медалі – Олександр Лесечко, Ярослав Грачов і Катерина Відовська. Спортсмени демонстрували свої вміння у рукопашному бої, рукопашному бої з холодною зброєю і в стрільбі з пневматичної зброї.